Proof of

Proof of Concept jest to  krótkookresowe przedsięwzięcie, którego celem jest wykazanie słuszności zastosowania danego pomysłu biznesowego w konkretnej firmie. W tym celu HOST Sp. z o.o. odpowiedzialna za realizację PoC musi udowodnić możliwość realizacji tego pomysłu  oraz możliwość osiągnięcia zakładanych rezultatów biznesowych.

Powiedz nam co chcesz osiągnąć, a my powiemy Ci, co musisz spełnić od strony narzędzi informatycznych, przygotowania lub weryfikacji danych, transferu wiedzy i zmian organizacyjnych. 

Im większa skala projektu i jego docelowego zaawansowania, tym bardziej wzrasta chęć sprawdzenia, czy rozwiązanie, które ma zostać wdrożone, ostatecznie będzie spełniać założone cele. Realizacje typu PoC to najczęściej zawężone do mniejszego obszaru, pilotażowe wersje projektu, które mają pokazać możliwości i korzyści przyszłego wdrożenia. PoC jest więc z założenia krótkookresowym przedsięwzięciem z własnym planem, harmonogramem i budżetem, często poprzedzającym długoterminową współpracę.​

Marek Łuczyński

Formularz rejestracyjny

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny.

  2. Kliknij przycisk “Jestem zainteresowany Proof of Concept”. 

  3. Skontaktujemy się z Tobą.

wpChatIcon
pl_PLPolski