Analiza Przedwdrożeniowa

Najpierw musimy zdobyć wiedzę o tym jak jest teraz, o tym jak przepływają materiały, półprodukty i informacja po hali produkcyjnej, aby zaproponować nowy pomysł na funkcjonowanie produkcji. Zaplanujmy precyzyjnie pozytywna zmianę która ma przełożyć się na mierzalne korzyści biznesowe.

Przygotowanie danych planistycznych

Musimy wspólnie poszukać drogi do optymalnego opisania tego wszystkiego co dzieje się na produkcji liczbami. Tak aby to co dzieje się na produkcji odpowiadało temu co widzimy z poziomu HAL APS. Zaprojektujmy jak dane będą zasilały system ERP informacją, w jaki sposób MES będzie informował nas o realizacji produkcji, w jaki sposób będziemy planowali remonty, serwisy, przeglądy. Ustalmy zasady optymalizacji przezbrojeń, obciążania zasobów i rozwiązywania problemów związanych ze elastycznością produkcji.

Transfer wiedzy
The Best Practices

Tylko wiedza przekazywana przez praktyków ma prawdziwą wartość. Tylko znajomości najlepszych światowych praktyk biznesowych może popchnąć Twoją organizację na zupełnie inne tory, przewagi konkurencyjnej.
Nie wszystkie praktyki sprawdzają się na wszystkich szerokościach geograficznych. Lean Manufacturing w realiach europejski i amerykańskich wymaga potężnej wiedzy na temat tego co zrobić aby Twoja przygoda z lean nie zakończyła się, po magicznych, statystycznych po trzech latach. APS to szansa aby po wdrożeniu być w zupełnie innym miejscu.

Musimy starannie przetestować prototyp

Złożoność obliczeniowa jest często zbyt duża, aby można było przewidzieć w 100% wyniki harmonogramowania.
Dlatego musimy, testować, testować i jeszcze raz testować.

Go-Live

Start APS'a musi zostać precyzyjnie zaplanowany.
Planista musi otrzymać pełne wsparcie w procesie stabilizacji. Później pozostaną miłe wspomnienia.
wpChatIcon
pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski